Banner

Radikal Forum

Yaşama dair her ne varsa...

Hayırlı Olsun

1
Fikirlerine ve ilkelerine güvenip sevdiğim, aralar girse de 10 küsur yıldır tanıyıp sevdiğim Enki'nin açtığı foruma erkenden kayıt olduğum için çok mutluyum.

Umuyorum ve diliyorum ki güzel bir forum olacak burası
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Mustafa Kemal Atatürk

Re: Hayırlı Olsun

2
Çok teşekkür ederim Gri, katıldığın için asıl ben mutluyum; senin açmış olduğun DipsizForum'dan gelen birlikteliğimizde ben de çok şeyler öğrendim sayende, her zamanki gibi güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum, hoşgeldin forumumuza. :)
İnsanın anayurdu çocukluğudur
Jorge Amado

3
Enki yazdı: 06 Kas 2023, 10:25 Çok teşekkür ederim Gri, katıldığın için asıl ben mutluyum; senin açmış olduğun DipsizForum'dan gelen birlikteliğimizde ben de çok şeyler öğrendim sayende, her zamanki gibi güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum, hoşgeldin forumumuza. :)
Forum konseptine olan sevgimi biliyorsun. Yeniden bir forumda yazabilme şansını bana verdiğin için çok teşekkürler. :)
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Mustafa Kemal Atatürk

4
Gri yazdı: 11 Kas 2023, 13:28
Enki yazdı: 06 Kas 2023, 10:25 Çok teşekkür ederim Gri, katıldığın için asıl ben mutluyum; senin açmış olduğun DipsizForum'dan gelen birlikteliğimizde ben de çok şeyler öğrendim sayende, her zamanki gibi güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum, hoşgeldin forumumuza. :)
Forum konseptine olan sevgimi biliyorsun. Yeniden bir forumda yazabilme şansını bana verdiğin için çok teşekkürler. :)
Ne demek! Yıllardır birlikte yazıyoruz forum deyince aklıma gelen ilk kişisin. :)
İnsanın anayurdu çocukluğudur
Jorge Amado

“Hoşgeldiniz!” sayfasına dön